- Niet op voorraad
![Husky Sawaj Camel 2 - lichtgewicht tent - 2 persoons - 1.6 kg - Groen Husky Sawaj Camel 2 - lichtgewicht tent - 2 persoons - 1.6 kg - Groen](https://cdn.cheapoutdoor.nl/22843-large_default/husky-sawaj-camel-2-lichtgewicht-tent-2-persoons-1punt6-kg-groen.jpg)
Dit is de lichtste tent van Husky met stokken. Door moderne lichtgewicht materialen te gebruiken en innovatieve technologie een extreem lichtgewicht tent voor 2 personen.
Onze website is voorzien van een uitgebreide SSL beveiliging en goedgekeurd voor Webwinkelkeur.
Binnen Nederland, Belgie en Duitsland gratis verzending! Voor 22:00 besteld dezelfde dag verzonden!
Retourneren conform voorwaarden binnen 30 dagen gratis in Nederland, Belgie en Duitsland
De Husky Sawaj Camel 2 - lichtgewicht tent - 2 persoons - 1.6 kg - Groen is de lichtste tent van Husky met een speciale stokken constructie. Het is maar 1 stok die een vertakking heeft zodat er drie punten ontstaan. Door gebruik te maken van lichtgewicht materialen en innovatieve technologie is een extreem lichtgewicht tent ontstaan. De driepunten constructie zorgt voor een uitstekende stabiliteit en een gegarandeerde weerstand tegen de wind. Een perfecte tent voor fietsen, trekking en alle andere buitenactiviteiten waar elke gram telt, of als je gewoon licht wil reizen.
Onderstaand een aantal kenmerken van de Sawaj Camel 2:
Het gebruikte Dural in de tentstokken wordt veel gebruikt in de expeditietenten waar elke gram telt. Dural is een aluminiumlegering met extra elementen waardoor het lage gewicht wordt bereikt en hebben daarmee het vermogen om grotere belastingen te weerstaan. De tent is een perfecte tent die behoorlijk geminimaliseerd is door een juiste combinatie te maken van moderne, lichtgewicht materialen en technologie die in de constructie is gebruikt in zowel de tent als de vloer. Hiermee kan Husky deze tent garant laten staan voor een hoge stabiliteit, goed ademend vermogen, voldoende comfort en weerstand tegen externe invloeden. De Husky Sawaj Camel 2 - lichtgewicht tent - 2 persoons - Groen biedt een comfortabele overnachting voor maximaal twee volwassenen.
De binnenzijde van de tent is gemaakt van de Nylon 20D die zeer lichtgewicht en ademende synthetische vezels bevat met voldoende sterkte en flexibiliteit. Het materiaal is ook geschikt voor vorst omdat het goede thermische isolatie-eigenschappen heeft. Ook de gebruikte ripstop modificatie (weefsel is met deze technologie geweven) voorkomt scheuren van de stof.
Voor de buitenkant van de tent is gebruik gemaakt van 20D nylon ripstop welke dezelfde eigenschappen heeft als de ripstop aan de binnenzijde van de tent. Om te zorgen dat je in de tent ook lekker droog blijft is aan de buitenzijde een dubbelzijdige siliconencoating gebruikt om het materiaal te beschermen tegen het binnendringen van vocht op een zeer efficiënte en complete manier. Een lichtgewicht, extra sterke impregnering die op het hoogste niveau is aangebracht op de buitenschil van de tent. Dit zorgt ervoor dat het behandelde materiaal een significant verhoogde UV-bestendigheid en goede thermo-isolerende eigenschappen heeft. Hierdoor kan de tent bij zeer lage omstandigheden worden gebruikt.
De gebruikte combinatie van de dubbelzijdige siliconen coating samen met de nylon ripstop is de meest geavanceerde en lichtste combinatie van technologie op de markt vandaag.
De vloer is gemaakt van 70D Nylon met PU-coating, polyurethaan, ook weer een zeer licht en ademend materiaal dat voldoende sterk en flexibel is, zeer effectief tegen scheuren en andere schade. Ook bij vorst biedt deze combinatie uitkomst door de goede thermische isolatie-eigenschappen. De polyurethaancoating is een permanente impregnering die direct in verschillende lagen op het materiaal wordt aangebracht. Door deze speciale textielbehandeling voorkomt het binnendringen van water. Deze coating heeft een waterkolom van 10.000 mm / cm²
De tent wordt geleverd met lichtgewicht duraluminium pennen, compressiehoes en een reparatieset.
Product |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Price |
€ 349,95 |
€ 339,95 |
€ 339,95 |
€ 346,95 |
Rating |
||||
Omschrijving |
Dit is de lichtste tent van Husky met stokken. Door moderne lichtgewicht materialen te gebruiken en innovatieve technologie een extreem lichtgewicht tent voor 2 personen. |
Een bijgewerkt model van de dubbele tent uit 2021 om mee te reizen in de zomer of een van de tussenseizoenen. Deze tent heeft een mooie combinatie van gewichts- en duurzaamheid. |
Een tent van Husky die bekend staat om zijn enorme binnenruimte, maar toch met behoud van een extreem laag gewicht. Een mooie tent voor een langere trektocht met bijvoorbeeld de fiets. |
Een tent van Husky die bekend staat om zijn enorme binnenruimte, maar toch met behoud van een extreem laag gewicht. |
Materiaal omschrijving |
20d Nylon Ripstop | 20D siliconen ripstop Nylon | 210T Ripstop Polyester | 210T Ripstop Polyester |
Kleur |
Groen | Geel | Groen | Groen |
Materiaal |
Nylon | Nylon | Polyester | Polyester |
Materiaal buitenzijde |
20d Nylon Ripstop | 20D siliconen ripstop Nylon | 210T Polyester Ripstop | 210T Polyester Ripstop |
Materiaal binnenzijde |
20D Nylon | 20D polyester BR | Nylon 190T, Mesh klamboe | Nylon 190T, Mesh klamboe |
Inhoud verpakking |
Tent met draagtas | Tent met draagtas | Tent met draagtas | Tent met draagtas |
Materiaal onderzijde |
70D 210T Nylon, PU coating | 68D Polyester | 190T polyester, PU-coating | 190T polyester, PU-coating |
Materiaal tentstokken |
Duraluminium | Duraluminium | Duraluminium | Duraluminium |
Gewicht (gram) |
1600 | 2050 | 4600 | 4600 |
Geschikt voor |
Twee personen | Twee personen | Drie personen | Drie personen |
Afmetingen (cm) |
285 x 140 x 110 | 400 x 220 x 125 | 360 x 230 x 130 | |
Waterafstotend |
Ja, waterproof | |||
Waterkolom (mm) |
3000 | 3000 | 6000 | 6000 |
Afmetingen buitenkant tent (cm) |
285 x 140 x 110 | 220 x 130 x 110 | 400 x 220 x 125 | 360 x 230 x 130 |
Afmetingen binnenkant tent (cm) |
210 x 125 x 105 | |||
Dikte tentstokken (mm) |
8,5 | 8,5 | 8,5 | 8,5 |
Afmetingen in compressiehoes (cm) |
40 x 12 x 12 | 48 x 15 x 15 | 45 x 15 x 15 | 52 x 17 x 17 |
Availability |
|
|
|
|
|
|
|
|